Krzysztof Matysiak - fotografia ślubnanicstrona głównanic2galeria zdjęćnic2referencjenic2o autorzenic2fotografia ślubnanic2blognic2polecane stronynic2kontakt

Fotografia ślubna - Ewelina i Paweł „Nad wyborem fotografa na nasz ślub nie zastanawialiśmy się ani chwili. Od początku chcieliśmy aby to Krzysiek towarzyszył nam w tym wyjatkowym dniu. Dlaczego? Może dlatego że znamy sie nie od dziś; może dlatego że jego zdjęcia są niepowtarzalne; może dlatego że zaraża innych swoim profesjonalizmem i poczuciem humoru? Tak z pewnością dlatego wybraliśmy właśnie Ciebie i na pewno polecimy Cię naszym znajomym - wystarczy powiedzieć: Krzysztof Matysiak... i wszystko jasne.”
Ewelina i Paweł

Fotografia ślubna - Justyna i Maciek

„Fotografa na dzień ślubu wybieraliśmy bardzo starannie oglądając strony internetowe różnych firm. Zdjęcia na stronie Krzyśka zwróciły naszą uwagę swoim ciepłem i profesjonalizmem. Takie też zdjęcia otrzymaliśmy po ślubie i jesteśmy bardzo dumni mogąc pokazywać je naszej rodzinie i przyjaciołom. Bardzo nam się podobało indywidualne podejście Krzysia do naszych oczekiwań, w szczególności do niecodziennej sesji plenerowej, podczas której wczuł się w jej klimat, a wszystko odbywało się w formie dobrej zabawy. Serdecznie polecamy.”
Justyna i Maciek

Fotografia ślubna - Kinga i Łukasz „Chcieliśmy podziękować za wspaniałą sesję fotograficzną i uwiecznienie naszego dnia ślubu. Za bardzo profesjonalne podejście do zawodu. Bardzo miłą współpracę w miłej atmosferze i zabawne podejście do sesji. Rodzina i znajomi są zachwyceni fotkami. Poza tym wyrazy szacunku, za wykonanie zdjęć z taką precyzją w tak ograniczonym czasie. Bo nie każdy jest w stanie w ciągu godziny w dniu ślubu wykonać tyle zdjęć, z których 95% jest udane i w pełni nadające się do albumu ślubnego.”
Kinga i Łukasz


Fotografia ślubna - Nikola i Rafał
„Ślub jest jedną z najważniejszych chwil w naszym życiu. W tak wielkim dla nas dniu chcieliśmy, aby wszystko wyszło idealnie, chcieliśmy uwiecznić każdy szczegół. Dzięki współpracy z Tobą udało nam się tego dokonać. Było nam naprawdę miło współpracować z Tobą. Stworzyłeś atmosferę, dzięki której po chwili przestaliśmy myśleć o tym, że ktoś nas obserwuje i zachowywaliśmy się całkiem swobodnie. Efektem tego, oraz Twojego talentu uchwycenia chwili, są wspaniale i niepowtarzalne zdjęcia, które zachwycają znajomych, a my sami często je oglądamy emocjami przenosząc się w ten cudowny dzień. Już polecaliśmy Ciebie naszym znajomym i nie znajomym i nadal będziemy to robili. Nasz kamerzysta również chwalił sobie współpracę z Tobą :)”
Nikola i Rafał

Fotografia ślubna - Iza i Jurek „W spodniach czy w sukience nad morzem czy w lesie rano czy wieczorem? Pomysłów na tę najważniejszą sesję fotograficzną w życiu możemy mieć wiele. Jednak tak naprawdę liczą się emocje. I te Krzysztof uwiecznił po mistrzowsku! Przekazane w bardzo piękny bezpretensjonalny sposób. Uśmiech, chwilę zadumy, nerwy i w końcu euforię po podjęciu tej właściwej decyzji. I została tylko fotografia... To bardzo wiele.”
Iza i Jurek

Więcej opinii przeczytasz na moim blogu.


Kopiowanie i rozpowszechnianie zdjęć i materiałów zawartych na stronie bez mojej zgody zabronione. Wszelkie Prawa Zastrzeżone © 2009
fotografia ślubna Szczecin , zdjęcia ślubne szczecin , zdjęcia plenerowe sesja reportaż Police Stargard Gryfino

Fotografia przyrodnicza