Krzysztof Matysiak - fotografia przyrodnicza strona główna

aktualności

o autorze

galeria zdjęć

polecane strony

księga gości

kontakt
28.07.2009r.
Nowe zdjęcia z krótkiej wyprawy w Karkonosze.
W planach na urlop miałem Góry Sowie i Stołowe ale powódź w Dolinie Kłodzkiej zmusiła do zmiany planów. Wybrałem się w Karkonosze i przez klika dni grasowałem tam z aparatem unikając na zmianę deszczu i słońca. Szczególnie zachwyciły mnie tamtejsze wodospady i żałuję, że nie zdążyłem zobaczyć wszystkich. Może za rok? Zapraszam do galerii.
Obrazek do aktualności
18.06.2009r.
Nowe zdjęcia w galerii „Pojezierze Leszczyńskie”
i „Wiatraki Wielkopolski”

Przez ostatnie 2 miesiące prawie każdy weekend spędzałem w kajaku na jeziorach Przemęckiego Parku Krajobrazowego. W przerwach między kolejnymi spływami przemierzałem pola, łąki i lasy fotografując przyrodę i krajobraz. Odświeżyłem galerię wiatraków i zaprezentowałem je w wiosennej szacie.
Obrazek do aktualności
07.05.2009r.
Wyróżnienie w konkursie fotograficznym.
Miło mi donieść, że moje zdjęcie z kormoranami na krze zostało wyróżnione w konkursie fotograficznym „Przyroda Dolin Odry i Warty w obiektywie” zorganizowanym przez Klub Przyrodników. Na podium stanał nie byle kto bo Antoni Kasprzak (laureat Wildlife Photographer od the Year 2008), Łukasz Talaga, Tomasz Frąk. Informacji o wystawie pokonkursowej, o ile taka będzie należy szukać na stronie Klubu Przyrodników.
Obrazek do aktualności
Strona Związku Polskich Fotografów Przyrody

Krzysztof Matysiak © 2009 Zdjęcia chronione prawem autorskim.
Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie, powielanie bez zgody autora - zabronione.